Coşkun’dan Kutlu Doğum Sempozyumuna Davet

Mardin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun, Cuma günü başlayacak kutlu doğum sempozyumuna tüm Mardinlileri davet etti.Mardin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun, makam odasında gazetecilere yaptığı açıklamada, 17 Nisan Cuma günü saat 10.00’da müftülük...

Coşkun’dan Kutlu Doğum Sempozyumuna Davet
banner230
Mardin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun, Cuma günü başlayacak kutlu doğum sempozyumuna tüm Mardinlileri davet etti.
Mardin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun, makam odasında gazetecilere yaptığı açıklamada, 17 Nisan Cuma günü saat 10.00’da müftülük konferans salonunda kutlu doğum sempozyumunun düzenleyeceğini belirtti. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenecek Kutlu Doğum Sempozyumu’na tüm Mardinlileri davet eden Coşkun, sempozyumun ana temasının ise Hz. peygamber, birlikte yaşama ahlakı ve hukuku olacağını kaydetti. Coşkun, "Bu sempozyum 3 gün devam edecek. Türkiye’nin değerli ilim adamlarından, sahasının uzmanlarından 70’e yakın akademisyenimiz Mardin’e teşrif edecek. Sempozyumda konu ise Hz. peygamber ve birlikte yaşama hukuku olacak. Biz, Mardin’deki ve bölgedeki kardeşlerimizi, vatandaşlarımızı bu sempozyuma davet ediyoruz" dedi.
Coşkun ayrıca 17 Nisan akşam saat 19.30’da Diyanet İşleri Başkanı’nın halka açık genel bir kutlu doğum konferansının da olacağını söyledi.
YORUM EKLE