Turizmcilerden Başkan Çelik’e Ziyaret

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak ve sektör temsilcilerini makamında ağırladı.Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak ve sektör temsilcileri, Turizm Haftası nedeniyle Şehzadeler...

Turizmcilerden Başkan Çelik’e Ziyaret
banner230
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak ve sektör temsilcilerini makamında ağırladı.
Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak ve sektör temsilcileri, Turizm Haftası nedeniyle Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e nezaket ziyaretinde bulundu. Turizme verdiği desteklerden dolayı Başkan Çelik’e teşekkür eden Sudak, “Şehzadeler Belediyesi’nin bize ciddi destekleri var. Bu anlamda farklı bir kurum gibi değil de tek bir kurum gibi çalışıyoruz. Bundan sonra da farklı projelerle yanınıza geleceğiz. Vali beyin de nezdinde istişare kurulu oluşturduk. Büyükşehir, Yunusemre ve Şehzadeler’den temsilcilerimiz var. Verdiğiniz desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.
“ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ”
Turizmin Manisa’nın zenginleşmesi adına büyük önem taşıdığını belirten Başkan Çelik ise “Burası bir tarih ve kültür şehri, medeniyet şehri. Kıtalara adalet götürmüş olan şanlı ecdadın, Şehzadeler’in yetiştiği bir şehir. Ancak turizmden yeterince istifade edebildiğimizi düşünmüyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte turizmcilerimiz, müdürlüğümüz, valiliğimiz, kaymakamlığımız ve belediyelerimizle ortak yapacağımız projelerde, Manisa ili ve Şehzadeler ilçemiz turizmden hak ettiği payı alacaktır diye düşünüyorum. Turizmle ilgili yapılacak her çalışmanın, şehrimizin zenginleşmesi adına yapılmış bir çalışma olduğunun bilinci içerisindeyiz. Bu nedenle üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE