Şehzadeler İlk Kardeş Şehrini Ağırladı

Şehzadeler Belediyesi’nin ilk kardeş şehri olan Gölmarmara Belediyesi, Şehzadeler Belediyesi ekibiyle bir araya geldi.Şehzadeler Belediyesi geçtiğimiz ay gerçekleştirilen meclis toplantısında Gölmarmara Belediyesi ile kardeş şehir oldu. Bu...

MANİSA 18.04.2015, 14:32
Şehzadeler İlk Kardeş Şehrini Ağırladı
banner230
Şehzadeler Belediyesi’nin ilk kardeş şehri olan Gölmarmara Belediyesi, Şehzadeler Belediyesi ekibiyle bir araya geldi.
Şehzadeler Belediyesi geçtiğimiz ay gerçekleştirilen meclis toplantısında Gölmarmara Belediyesi ile kardeş şehir oldu. Bu çerçevede Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz, meclis üyeleri ve daire müdürleriyle birlikte Şehzadeler Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Başkan Ömer Faruk Çelik’in makamında gerçekleştirilen ziyarette Şehzadeler’in meclis üyeleri ve daire müdürleri de hazır bulundu. Ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Çelik, “Yeni kurulmuş olan belediyemizin ilk kardeş şehri Gölmarmara Belediyemizdir. Belediye başkanımızı, meclis üyelerini ve daire müdürlerini burada misafir etmekten büyük mutluluk duyuyorum. İnanıyorum ki iki belediye arasında bir çok konuda fikir alışverişleri olacaktır. Hem Gölmarmara hem de Şehzadeler için hayırlı, faydalı çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. Bu noktada her zaman Gölmarmara Belediyemizin yanındayız.” dedi.
Şehzadeler Belediyesi ile kardeş şehir olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz ise “Göreve geldiğimizde Gölmarmara Belediyesi’nin çok borcu vardı. Bu borcun altından kalkıp, nasıl hizmet üreteceğimizi bilmiyorduk. Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Abdulhamit Gül’ün yanına gittik. Kardeş belediye olarak çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz dediler. Başkanımız Ömer Faruk Çelik’e bahsettik. Bizim meclisten evvel alınan kararla kardeş şehir olduk. Çok teşekkür ediyoruz. Bu kardeşliğimiz ölünceye kadar gider” diye konuştu. Ziyaretin ardından meclis üyeleri ve daire müdürleri görev alanlarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 16 Aralık 2019
İmsak 06:16
Güneş 07:45
Öğle 12:41
İkindi 15:07
Akşam 17:28
Yatsı 18:51

Gelişmelerden Haberdar Olun

@