Saruhanlı’da Çöp Konteynerleri Yenileniyor

Saruhanlı Belediyesi, daha temiz bir çevre çalışmaları kapsamında ilçe merkezindeki 400 litre kapasiteli çöp konteynerlerini 770 litrelik yeni çöp konteynerlerle değiştiriyor.Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, bin 100’ü ilçe...

Saruhanlı’da Çöp Konteynerleri Yenileniyor
banner230
Saruhanlı Belediyesi, daha temiz bir çevre çalışmaları kapsamında ilçe merkezindeki 400 litre kapasiteli çöp konteynerlerini 770 litrelik yeni çöp konteynerlerle değiştiriyor.
Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, bin 100’ü ilçe merkezinde, 2 bin 761’i taşra mahallelerinde olmak üzere ilçe genelinde toplam 3 bin 861 çöp konteynerinin bulunduğunu belirtti.
Daha temiz bir çevre çalışmaları kapsamında 200 adet 770 litrelik yeni çöp konteynerleri aldıklarını ifade eden Yaralı, ilçe merkezinde ihtiyacın fazla olduğu bölgelerdeki eski konteynerleri yenileriyle değiştirdiklerini aktardı. Eski konteynerleri ise temizleyip bakım ve onarımdan geçirdikten sonra ihtiyaç duyulan yerlerde değerlendireceklerini dile getiren Yaralı, temiz bir çevre ve modern bir toplum için özveriyle çalıştıklarını söyledi.
YORUM EKLE