Saruhanlı Belediyesi Üç Okula Halı Saha Yaptı

Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde, belediye tarafından ilçede eğitim veren üç okulun bahçesine halı saha yapıldı.Saruhanlı Belediyesi, biri ilçe merkezinde diğer ikisi mahallelerde eğitim veren üç okulun bahçesine halı saha yaptı. Belediye...

Saruhanlı Belediyesi Üç Okula Halı Saha Yaptı
banner230
Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde, belediye tarafından ilçede eğitim veren üç okulun bahçesine halı saha yapıldı.
Saruhanlı Belediyesi, biri ilçe merkezinde diğer ikisi mahallelerde eğitim veren üç okulun bahçesine halı saha yaptı. Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, üç büyük hizmeti daha hayata geçirdiklerini ifade ederek, Saruhanlı’nın dört bir yanına güzel hizmetler kazandırmanın mutluluğu içinde olduklarını kaydetti. Saruhanlı’ya kazandırdıkları tesisleri çocuklara ve gençlere hediye ettiklerini aktaran Yaralı, "İlçe merkezindeki Anadolu Lisesi, Taşdibi mahallesindeki Bilgin Eker İlkokulu ve Ortaokulu ile Gümülceli mahallesindeki Şehit Muzaffer Yalçıner İlkokulu ve Ortaokulu’nun bahçesine halı saha inşa ettik. Sahalarımız faaliyete geçti. Çocuklarımız büyük bir sevinç ve mutluluk içinde bu sahalarda oyun oynamaya başladı. Onların mutluluğunu görünce bizlerde çok mutlu oluyoruz. Saruhanlı Belediyesi olarak insanları mutlu edecek, insan merkezli ve hizmet odaklı projeler üretiyoruz" dedi.
İlçe statüsünde 62 yıllık geçmişe sahip olan Saruhanlı’da örnek bir belediyecilik sistemi kurduklarını dile getiren Yaralı, konuşmalarını şöyle sürdürdü:
"Her yeni yılımız, bir önceki yıldan daha verimli, daha dinamik geçiyor. Hizmetlerimizde açık, adil ve katılımcı anlayışı esas alarak, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda hareket ediyoruz. İnsan odaklı hizmet anlayışımız ile toplumun her kesiminden kişilere yönelik sağlık, eğitim, istihdam, girişimcilik, kültür, sanat, teknoloji gibi hayatın her alanında, katılımcı demokrasi anlayışı ile faaliyet ve projeler yaparak, toplumsal kalkınmaya katkı sağlamaktayız. Bugün geldiğimiz noktadan göreve geldiğimiz ilk günlere baktığımda yüzüme engin bir tebessüm yayılıyor. Hep birlikte büyük işler başardığımızı görüyorum."
YORUM EKLE