Salihli AK Gençlik Üyeleri Kitap Ve Gül Dağıttı

AK Parti Salihli Gençlik Kolları üyeleri, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Salihli Devlet Hastanesi’ndeki hastaları ziyaret ederek, karanfil ve kitap dağıttı.AK Parti Salihli Gençlik Kolları üyeleri, Salihli Devlet Hastanesi’nde tedavisi devam...

Salihli AK Gençlik Üyeleri Kitap Ve Gül Dağıttı
banner230
AK Parti Salihli Gençlik Kolları üyeleri, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Salihli Devlet Hastanesi’ndeki hastaları ziyaret ederek, karanfil ve kitap dağıttı.
AK Parti Salihli Gençlik Kolları üyeleri, Salihli Devlet Hastanesi’nde tedavisi devam eden hastaları ziyaret etti. Kutlu Doğum Haftası nedeniyle gerçekleşen ziyarette üyeler, karanfil ve kitap dağıttı. Üyeler, minik hastalara ise, ‘Gül Peygamberim’ isimli çocuk hikaye kitabını hediye etti.
Kutlu Doğum Haftası’nda farkındalık ve bilinç oluşturmak amacıyla bu organizasyonu düzenlediklerini belirten AK Parti Salihli Gençlik Kolları Başkanı Fethi Söğüt, “Hastalarımıza sıkıntılı oldukları bu günlerinde yanında olmak istedik. Yüce İslam, insan sevgisinin dinidir. Resulullah o sevginin timsali olarak Gül Peygamberi olarak anılır. AK Gençlik olarak çocuk hastalarımıza da Peygamber Efendimizin hayatını anlatan Gül Peygamberim isimli hikaye kitabı hediye ettik” dedi.
YORUM EKLE