Sağlık Sen Manisa Şubesi Mali Hakları Geliştirme Komisyonunu Kurdu

Sağlık Sen Manisa Şubesi sendikacılıkta fark oluşturarak Sağlıkta Şiddeti Araştırma Komisyonundan sonra Mali Hakları Geliştirme Komisyonunu da kurdu.Sağlık çalışanlarının tüm sorunları ile ilgilenen Sağlık Sen Manisa Şubesi kurmuş...

MANİSA 30.07.2015, 10:54
Sağlık Sen Manisa Şubesi Mali Hakları Geliştirme Komisyonunu Kurdu
banner230
Sağlık Sen Manisa Şubesi sendikacılıkta fark oluşturarak Sağlıkta Şiddeti Araştırma Komisyonundan sonra Mali Hakları Geliştirme Komisyonunu da kurdu.
Sağlık çalışanlarının tüm sorunları ile ilgilenen Sağlık Sen Manisa Şubesi kurmuş olduğu komisyonlar ile sorunları çözüm noktasında profesyonel yaklaşımlar gerçekleştirmeyi hedefliyor.
Sağlık Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa İrğat, Mali Hakları Geliştirme Komisyonunun, Manisa Kamu Hastaneleri Birliğinde Uzman olarak görev yapan Tahsin Demirelli ve Hüseyin Eren, Turgutlu Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Ahmet Düz ile Merkez Efendi Devlet Hastanesi Mutemedi Selahattin Özkaya’dan oluştuğunu açıkladı.
Sağlık Sen Manisa Şubesi Mali Hakları Geliştirme Komisyonu Başkanı Tahsin Demirelli yaptığı açıklamada, “Her mesleğin kendine has zorlukları mutlaka vardır, takdir edersiniz ki sağlık çalışanlarımızın ise ayrıca bir zorluğu ve fedakarlığı vardır. Sağlık çalışanlarımız hastalarımıza gerektiğinde bir anne-baba, gerektiğinde ise bir abla kardeş olmaktadırlar. Ayın 5-6 gününü evlerinden, ailelerinden ayrı yoğun bir tempoda geçirmektedirler. Bizde bu noktada çalışanlarımızın hak ettiğini alabilmesi için mali haklarının geliştirilmesine yönelik olarak Mali Hakları Geliştirme Komisyonumuz aracılığıyla 1. ve 2. Basamak Sağlık Kuruluşlarından gelen talepler ve mevzuatta yapılabilecek değişikler doğrultusunda sağlık personeli ve sağlık dışı personellerin mali sorunlarını irdeleyerek çözüm yolunda adımlar atacağız. Manisa’dan başlatacağımız bu çalışma ile elde edilebilecek sonuçlar ülke çapındaki tüm çalışanlarımızın sorunlarına çözüm olacaktır.” dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 13 Kasım 2019
İmsak 05:50
Güneş 07:14
Öğle 12:30
İkindi 15:13
Akşam 17:37
Yatsı 18:56

Gelişmelerden Haberdar Olun

@