Esnaflardan Kutlu Doğum Hayrı

Kutlu Doğum Haftası sebebiyle Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde, Yenicamii ve Karamızrak caddesinde bulunan esnaflar pilav hayrı yaptı.14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Haftası sebebi ile esnaflar tarafından pilav hayrı yapıldı....

Esnaflardan Kutlu Doğum Hayrı
banner230
Kutlu Doğum Haftası sebebiyle Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde, Yenicamii ve Karamızrak caddesinde bulunan esnaflar pilav hayrı yaptı.
14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Haftası sebebi ile esnaflar tarafından pilav hayrı yapıldı. Yeni Camii önünde düzenlenen 2 bin kişilik pilav hayrına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.Uzun kuyrukların oluştuğu hayırda, pilavın yanı sıra nohut ve ayranda dağıtıldı.
15 yıldan beri çarşıda esnaflık yaptıklarını söyleyen Burhan Ertek ve Hüseyin Davşan, “Bu mübarek haftada bizlerde Yenicamii ve Karamızrak caddesi esnafları olarak pilav hayrı düzenledik.Hayrımıza vatandaşlarımızın ilgisi büyük oldu. Allah’ın izniyle bu hayrımızı her yıl geleneksel olarak gerçekleştireceğiz. Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. Allah hayırlarımızı kabul etsin” dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273