Çamlıca Okulunda Lokma Hayrı

Manisa’nın Selendi ilçesine bağlı Çamlıca Mahallesinde taşımalı sistem ile eğitim veren Çamlıca İlköğretim Okulu, Kutlu Doğum Haftası etkinliği kapsamında okul bahçesinde lokma dağıttı. Okul bahçesinde düzenlenen lokma hayrına...

Çamlıca Okulunda Lokma Hayrı
banner230
Manisa’nın Selendi ilçesine bağlı Çamlıca Mahallesinde taşımalı sistem ile eğitim veren Çamlıca İlköğretim Okulu, Kutlu Doğum Haftası etkinliği kapsamında okul bahçesinde lokma dağıttı. Okul bahçesinde düzenlenen lokma hayrına Okul Müdürü Adnan Kılıç, Müdür Yardımcısı Hasan Şükrü Aksoy, öğretmenler, öğrenciler, servis şoförleri ile çok sayıda mahalle halkı katıldı.
Kurum idarecileri, öğretmenler ve öğrenci velilerinin katkılarıyla düzenlenen Kutlu Doğum Haftası vesilesiyle yapılan lokma hayrının önemiyle ilgili konuşan Müdür Kılıç, "İnsanlığın her zamankinden daha fazla muhtaç olduğu Peygamberimiz (SAV)’in hadisleri ve sünnet-i seniyyelerini Kutlu Doğum’da bir kez daha hatırladık. Öğrencilerimiz, bu konuda da hassasiyet göstererek Peygamber sevgisini yüreklerine taşıdı. Emeği geçen öğrenci, öğretmen ve velilerimize çok teşekkür ederim" dedi.
YORUM EKLE