Başkan Çelik’ten Üç Aylar Mesajı

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, "mübarek Üç Ayların Millet Olarak Birlik Ve Beraberliğimizin Daha Da Kuvvetlenmesine Vesile Olmasını Diliyoruz" Dedi.

Başkan Çelik’ten Üç Aylar Mesajı
banner230
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, "Mübarek üç ayların millet olarak birlik ve beraberliğimizin daha da kuvvetlenmesine vesile olmasını diliyoruz" dedi.
Başkan Ömer Faruk Çelik, mübarek üç ayların başlangıcı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Üç ayların inananlar için ilk başta kendi iç huzurları, sonrasında ise toplumsal huzur, barış ve dayanışma duygularının pekiştirilmesi açısından öneminin büyük olduğunu belirten Başkan Çelik, tüm İslam aleminin mübarek aylarını tebrik etti. Bu mübarek ayların insanlar arasında kardeşlik ve sevgi duygularının kök salıp gelişmesine vesile olması gerektiğini kaydeden Başkan Çelik, "Dayanışma, yardımlaşma ve şefkat duygularının öne çıktığı bu ayları iyi değerlendirerek, manevi ikliminden yararlanmalıyız. Bu manevi olgunluğu fırsat bilerek aramızdaki dargınlık ve kırgınlıkları bitirmeli, toplum olarak birbirimize kenetlenip birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmeliyiz. Elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalı, sevgi ve saygı ortamının oluşmasına, birlik ve beraberliğin güçlenmesine, insani ve ahlaki değerlerimizin tekrar yeşermesine özen göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin ve Manisalı hemşerilerimizin mübarek üç aylarını tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice üç aylara kavuşmayı, bütün insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum" dedi.
YORUM EKLE