Yol Açma Çalışmaları Yoğun Tempoda Devam Ediyor

Battalgazi Belediyesi tarafından yeni yol açma çalışmalarına yoğunluk verildi. Bu kapsamda Orduzu ve Karaköy Mahallesi’ni Malatya-Elazığ Karayolu’na bağlayan yeni yol açma çalışmalarında dolgular ve düzenleme çalışmaları yapılıyor.Battalgazi...

Yol Açma Çalışmaları Yoğun Tempoda Devam Ediyor
banner230
Battalgazi Belediyesi tarafından yeni yol açma çalışmalarına yoğunluk verildi. Bu kapsamda Orduzu ve Karaköy Mahallesi’ni Malatya-Elazığ Karayolu’na bağlayan yeni yol açma çalışmalarında dolgular ve düzenleme çalışmaları yapılıyor.
Battalgazi ilçesi Orduzu ve Karaköy Mahallesi’ni Malatya-Elazığ Karayoluna bağlayacak bin 850 metre uzunluğunda ve 20 metre genişliğinde yeni yol açma çalışmaları bütün yoğunluğuyla devam ediyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Kısa bir sürede bitirilmesi hedeflenen yol yapım çalışmalarında, dolgu ve düzenleme çalışmaları yapılıyor. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatları doğrultusunda açma çalışmaları yoğun bir şekilde devam eden yeni yol, Orduzu Mahallesi başta olmak üzere Karaköy Mahallesi ve Battalgazi Belediyesi Asfalt Üretim Tesisi’ne ulaşımda kullanılacak. Malatya-Elazığ Karayolu bağlantılı olacak olan yeni yol, kısa zamanda tamamlanarak, vatandaşların hizmetine sunulacak” denildi.
YORUM EKLE