Tüfenkci: "Asıl Dersi Size Millet Verecek"

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci birilerinin “AK Parti’ye dersini verin” şeklinde mesnetsiz ifadeler kullandığına dikkat çekerek, “Asıl dersi size bu millet sandıkta verecektir” dedi.AK Parti Malatya Milletvekili Adayı...

Tüfenkci: "Asıl Dersi Size Millet Verecek"
banner230
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci birilerinin “AK Parti’ye dersini verin” şeklinde mesnetsiz ifadeler kullandığına dikkat çekerek, “Asıl dersi size bu millet sandıkta verecektir” dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bülent Tüfenkci, bu kapsamda Malatya Minibüsçüler ve Umumi Servis Araçları Esnaf Odası Başkanlığını ziyaret etti. Minibüsçüler ve Umumi Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Mesut İnce, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Bülent Tüfenkci, AK Parti İl Başkanlığı döneminden beri bizlerin sorunlarıyla yakından ilgilendi. Yaşadığımız sıkıntılarda her zaman yanımızda olmuştur. Milletvekili olarak çıkmış olduğu bu yolda kendisine başarılar diliyorum” dedi.
Tüfenkci ise, AK Parti’nin bir millet hareketi olduğunu vurgulayarak, “Bugüne kadar odamızın tüm sorunlarıyla ilgilenmeye çalıştık. Seçilir milletvekili olursak bundan sonra da aynı istikamette, istişareyle yol yürümeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
7 Haziran seçimlerinin önemine de değinen Tüfenkci, “AK Parti’ye dersini verin” şeklinde mesnetsiz ifadeler kullandığını dile getirerek, “Asıl dersi size bu millet sandıkta verecektir” dedi. Tüfenkci, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Türkiye’nin büyüme trendi çok önemli. Şehirde bazıları dedikodu çıkarabilir, ‘AK Parti’ye ders verin’ diyebilir. AK Parti’ye ders vermek demek millete ders vermek demektir. AK Parti’nin güçlü bir şekilde iktidar olması gerekiyor. Türkiye’nin dünyadaki imajının ve Türkiye’nin bölgesel lider olması için bu gerekli.”
Konuşmaların ardından Minibüsçüler ve Umumi Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Mesut İnce, odaya sunduğu katkılardan dolayı Tüfenkci’ye tablo hediye etti.
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci ise, yılın şoförüne plaket takdiminde bulundu.
YORUM EKLE