Tüfenkci: “Akçadağ’ın Çehresini Değiştirdik”

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, Malatya’yı karış karış gezmeye devam ediyor. İl Başkanlığı yaptığı dönemdeki tecrübeleri ile şehrin nabzını tutmaya sürdüren Tüfenkci, Akçadağlılarla bir araya geldi. Tüfenkci,...

Tüfenkci: “Akçadağ’ın Çehresini Değiştirdik”
banner230
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, Malatya’yı karış karış gezmeye devam ediyor. İl Başkanlığı yaptığı dönemdeki tecrübeleri ile şehrin nabzını tutmaya sürdüren Tüfenkci, Akçadağlılarla bir araya geldi. Tüfenkci, “Akçadağ’ın çehresini değiştirdik” dedi.
7 Haziran seçimlerine odaklanan AK Parti’de ziyaretlerini sürdüren milletvekili adaylarından Bülent Tüfenkci, Akçadağ ilçesine bağlı Çatalbahçe Mahallesi’ni ziyaret etti. Akçadağ’a bağlı Çatalbahçe Mahallesi’nde bulunan bir okula giden Tüfenkci, burada çocuklara hediyeler dağıttı. Çatalbahçe sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Tüfenkci yaşlıların elini öptü, hayır dualarını aldı. Akçadağ’a bağlı Çatalbahçe Mahallesi Muhtarı Celal Koca ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, mahallelerinde eksik kalan işlerin tamamlanması talebinde bulundu.
Ziyarette konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci ise “İnsanları inim inim inletenler, insanların o günleri unuttuğunu zannederek bol keseden atıyorlar” dedi.
“Darende Akçadağ yolunun bir virajını düzeltemeyenler bugün millete umut olarak karşımıza çıkıyor” diyen Tüfenkci, “Bizler, ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ felsefesi üzerinden adımlar atıyoruz. Bizim için insanlarımız çok önemli” diye konuştu.
Bu felsefe doğrultusunda Akçadağ için de önemli yatırımlara imza attıklarını kaydeden Tüfenkci, “Malatya’nın çehresini değiştiren TOKİ projeleri kapsamında Akçadağ’a 208 konut inşa edildi. Yine 13 yılda karayolu uzunluğumuzu artırdık, yollarımızı modernleştirdik. Bu çalışmalar noktasında Akçadağ il yolu (7 kilometre Sathi Kaplamalı Bölünmüş Yol) çalışması yapıldı. Akçadağ’a spor salonu kazandırdık. Akçadağ Büyükköy Sağlık Evimiz şu anda proje aşamasında. Kısacası yaptığımız çalışmalar ile Akçadağ’ın çehresini değiştirdik” ifadelerine yer verdi.
“BİR OY BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”
Tüfenkci, 7 Haziran seçimlerinin önemine de vurgu yaparak, “Bir oy bile bizim için çok önemli, mutlaka sandığa gidelim ve oyumuzu bilinçli kullanalım. Ülkenin istikrarını düşünelim, büyümeden, huzurdan, güvenlikten, milli birlikten yana oy kullanalım” diye konuştu.
Konuşmaların ardından AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci ve beraberindeki partililer, Akçadağ ilçesine bağlı Çatalbahçe Mahallesi sakinleri ve esnaflarıyla bir araya gelerek, sohbet etti.
YORUM EKLE