Malatyalılar, Sadettin Saran’a Yoğun İlgi Gösterdiler

Malatyalılar, Sadettin Saran’a Yoğun İlgi Gösterdiler

Malatyalılar, Sadettin Saran’a Yoğun İlgi Gösterdiler
banner230
İnönü Üniversite’sinin davetlisi olarak Malatya’ya gelen Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’a, Malatyalılar yoğun ilgi gösterdi.
Malatya şehir merkezinde gezi yapan Sadettin Saran’ı gören Malatyalılar, fotoğraf çektirip, futbol sohbetinde bulundular. Malatyalı esnaflar, Fenerbahçe ile ilgili görüş ve düşüncelerini Sadettin Saran’a aktardılar.
Alex’e son kez Fenerbahçe forması giydirilmelisi gerektiğini savunan Malatyalılar, “Sizleri yakından takip ediyoruz. Türkiye’nin değişik bölgelerine yaptığınız okul, spor salonlarından dolayı sizinle gurur duyuyoruz. Çok hayırlı işlere imza atıyorsunuz. Malatyalılar olarak sizi en kısa zamanda Fenerbahçe’nin başkanı olarak görmek istiyoruz” şeklinde görüşlerini dile getirdiler.
Malatya ekonomisinin kalbi olan tarihi Şire Çarşısı’nı da ziyaret eden Sadettin Saran, Şire Çarşısı esnafından kayısı ile ilgili bilgiler aldı. Saran, çarşıda çalışan Şanlıurfalı işçilerle de futbol sohbetinde bulundu. Şanlıurfalı işçiler, Sadettin Saran’a, “Fenerbahçe, Anadolu insanının sevinç kaynağıdır. İnşallah, Fenerbahçe’nin başkanı olursunuz. Anadolu’nun bağrında yetişmiş, Anadolu insanını unutmamış birini Fenerbahçe başkanı olarak görmek bizleri de ayrıca mutlu eder” dediler.
YORUM EKLE