İHH Eğitim Seminerleri Sürüyor

İnsan Hak Ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı'nın (ihh) “insani Yardım Okulu” Semineri Kaldığı Yerden Devam Ediyor. Bu Haftaki Seminerin Konusu İse "global Ekonomi Mi, Global Sömürü Mü?" Oldu.

İHH Eğitim Seminerleri Sürüyor
banner230
İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı’nın (İHH) “İnsani Yardım Okulu” semineri kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftaki seminerin konusu ise "Global Ekonomi mi, Global Sömürü mü?" oldu.
30 Mayıs’a kadar sürecek olan eğitimlere her hafta farklı bir uzman konuk oluyor. Seminere bu hafta Doç. Dr. Selahattin Bakan katıldı. İHH Dernek binasında gerçekleşen eğitim seminerine katılım bu hafta da yoğundu.
İHH İnsani Yardım Vakfı Malatya Şube Başkanı Ömer Derin, her hafta farklı bir uzmandan istifade ettiklerini belirterek, “Eğitimler gayet verimli bir şekilde devam ediyor. İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Malatya Şubesi olarak bu yapılan seminerin bizim ve üyelerimizin gelişimine katkı sağladığına inanıyoruz. Eğitimlerin tamamlanmasına 5 hafta gibi bir süre kaldı. Bu kalan süre içerisinde farklı dallarda bulunan uzmanlardan, eğitimcilerden faydalanacağız. Bizi kırmayıp eğitimlere teşrif eden bütün hocalarımıza sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde bu tarz eğitim seminerlerine hem katılacağız, hem de organize edeceğiz” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE