Fırınlar Denetlendi, 638 Ekmeğe El Konuldu

Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Battalgazi ilçesi genelinde bulunan 176 fırının tümünü denetledi. Denetimler esnasında eksik gramaj nedeniyle 638 ekmeğe el konulurken, 22 fırın hakkında da tutanak tutuldu.Battalgazi ilçe...

MALATYA 15.04.2015, 14:47
Fırınlar Denetlendi, 638 Ekmeğe El Konuldu
banner230
Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Battalgazi ilçesi genelinde bulunan 176 fırının tümünü denetledi. Denetimler esnasında eksik gramaj nedeniyle 638 ekmeğe el konulurken, 22 fırın hakkında da tutanak tutuldu.
Battalgazi ilçe genelinde tüm okulların kantinlerini denetleyen Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bu kez Battalgazi ilçesi genelinde bulunan 176 fırında denetimlerde bulundu. Vatandaşların daha hijyen ve standartlara uygun ekmek tüketimini sağlamak amacıyla yapılan denetimlerde, 22 fırın hakkında tutanak tutuldu.
Denetimler esnasında gramaj eksiği bulunan 638 ekmeğe el konularak, hayır kurumlarına tutanak karşılığı teslim edildi. Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Aydoğan nezaretinde denetimlerini sürdüren ekipler, denetimlerini ilçe genelinde sürdürüyor. Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Aydoğan, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatı doğrultusunda, vatandaşların daha hijyen ve standartlara uygun ekmek tüketimini sağlamak amacıyla denetimlerde bulunduklarını ve denetimlerin aralıksız devam edeceğini belirtti.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@