Federasyonun Yeni Binası Görücüye Çıktı

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan ( TFF) bir heyet, yeni yapılan TFF binasını gezerek, tesis hakkında Futbol Federasyon’u Bölge Sorumlusu Fahrettin Eserdi’den bilgiler aldı.TFF yetkililerine yeni yapılan binayı gezdiren Fahrettin Eserdi, katkılarından...

Federasyonun Yeni Binası Görücüye Çıktı
banner230
Türkiye Futbol Federasyonu’ndan ( TFF) bir heyet, yeni yapılan TFF binasını gezerek, tesis hakkında Futbol Federasyon’u Bölge Sorumlusu Fahrettin Eserdi’den bilgiler aldı.
TFF yetkililerine yeni yapılan binayı gezdiren Fahrettin Eserdi, katkılarından dolayı emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.
Heyet buradan da henüz yapımı tamamlanmayan ve önümüzdeki sezona da yetişmesi beklenmeyen yeni stada geçti. Burada da incelemeler yapan heyet çalışmalarını tamamladıktan sonra stattan ayrıldı.
Federasyon heyetinin Federasyonun kendi kaynaklarıyla yaptığı idari binayı incelediğini belirten TFF Bölge Sorumlusu Fahrettin Eserdi, “Bu tesisi Federasyonumuz tamamen kendi imkanlarıyla yaptı. Gelen heyet modern tesisimizi çok beğendi. Emeği geçen, başta Federasyon Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE