Esenlik 2015 Yılında 99 Adet Hediye Kazandıracak

Esenlik Süper Marketler tarafından geleneksel hale getirilen hediye kampanyası ile yine market müşterilerini bir birinden güzel hediyeler bekliyor.01 Ağustos-29 Ekim tarihleri arasını kapsayacak kampanyada 14 adet otomobil ile birlikte 17’şer...

MALATYA 04.08.2015, 17:22
Esenlik 2015 Yılında 99 Adet Hediye Kazandıracak
banner230
Esenlik Süper Marketler tarafından geleneksel hale getirilen hediye kampanyası ile yine market müşterilerini bir birinden güzel hediyeler bekliyor.
01 Ağustos-29 Ekim tarihleri arasını kapsayacak kampanyada 14 adet otomobil ile birlikte 17’şer adet buzdolabı, led tv, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge ve bisiklet toplamda 99 adet hediye müşterilere dağıtılacak.
Önceliklerinin müşterileri ile kazandıklarını paylaşmak olduğunu dile getiren Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, “Esenlik her yıl çok güzel kampanyalar yapıyor. Geçen yıl Esenlik kazandırıyor adıyla kampanyamızı düzenlemiştik. 2015 yılında Ya çıkarsa? ismiyle kampanyamız 1 Ağustos itibariyle tüm marketlerimizde başladı” dedi.
Malatya’da 30 TL, Kahramanmaraş, Gölbaşı ve Elbistan’da ise 20 TL alışveriş yapan her müşterinin çekilişe katılacağını belirten Boyraz, “Geçen yıllar biraz daha rakam üstteydi müşterilerimize daha fazla fırsat verelim diye bu yıl kampanyanın rakamını da Malatya’daki marketlerimizde 30 TL, bölge marketlerimizde 20 TL’ye indirdik. Şimdiden kupon alan tüm müşterilerimize şans diliyorum. Bu yıl 14 tane otomobil ile birlikte buzdolabı, led tv, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge ve bisiklet olmak üzere toplam 99 adet hediye dağıtacağız. Malatya’da 3 ayrı Kahramanmaraş, Elbistan ve Gölbaşı’nda 2 ayrı çekiliş ile hediyelerimizi müşterilerimize dağıtacağız” diye konuştu.
Esenlik’in bölgesel bir marka olduğunun en güzel ifadelerinden birinin de bu kampanya olduğunu ifade eden Boyraz, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Bu heyecan sadece Malatya’da yaşanmıyor, Gölbaş’ında, Elbistan’da ve Kahramanmaraş’ta yaşanıyor. Kampanyalar bölgemize çok güzel bir enerji yaşatmakta. Esenlik’in felsefesinde karcılık yoktur, Esenlik karı kanaatte bilir ve kanaatle elde ettiği o karıda müşterisiyle paylaşmayı kendine bir vazife olarak görür. Birçok fırsatı içinde barındıran bu kampanyanın müşterilerimizin yüzünü güldüreceğini düşünüyorum. Kesinlikle çıkmaz olarak bakmasınlar, müşterilerimiz biz çok kez özellikle otomobil çıkan müşterilerimizden biz bunları çok duyduk, çıkmayacağına inanıyor ama öyle tevafuklar yaşadık ki çoğu müşterimize de otomobil ve hediyeler çıktı. Onun için diyoruz ki kesinlikle çıkmaz demeyin belki de sıra sizde. Kampanyamızın tüm müşterilerimize hayırlı olmasını diliyorum”
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@