“Efendim (S.a.v)” Konseri Büyük Beğeni Topladı

Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla etkinlikler düzenleyen Malatya Büyükşehir Belediyesi, sevilen tasavvuf musikisinin seçkin eserlerinin seslendirildiği bir konser programı gerçekleştirdi.Malatya Büyükşehir Belediyesi Türk Tasavvuf Musiki Korosu’nun...

“Efendim (S.a.v)” Konseri Büyük Beğeni Topladı
banner230
Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla etkinlikler düzenleyen Malatya Büyükşehir Belediyesi, sevilen tasavvuf musikisinin seçkin eserlerinin seslendirildiği bir konser programı gerçekleştirdi.
Malatya Büyükşehir Belediyesi Türk Tasavvuf Musiki Korosu’nun “Efendim (S.A.V)” adlı konseri, Malatya Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlendi. Konsere Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Defterdar Murat Yiğiter, TCDD Bölge Müdürü Üzeyir Ülker, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan konserde, sevilen tasavvuf musikisi eserleri seslendirildi. Büyük beğeni toplayan konser programının sonunda Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper tarafından Şef Yaşar Büyükyolcu’ya çiçek takdim edildi.
YORUM EKLE