Dr. Ali Yalçın, Seçime Neden Bağımsız Girdiğini Açıkladı

Malatya’da, 7 Haziran seçimleri için bağımsız aday olan Dr. Ali Yalçın, düzenlediği toplantıyla bağımsız adaylığının gerekçelerini anlattı.Belediye Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali Yalçın,...

Dr. Ali Yalçın, Seçime Neden Bağımsız Girdiğini Açıkladı
banner230
Malatya’da, 7 Haziran seçimleri için bağımsız aday olan Dr. Ali Yalçın, düzenlediği toplantıyla bağımsız adaylığının gerekçelerini anlattı.
Belediye Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali Yalçın, niçin seçimlere bağımsız girdiği hakkında bilgi verdi. Toplantıya bağımsız aday Yalçın’ın destekçileri katılırken toplantı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Dr. Ali Yalçın, amaçlarının halka kendilerini daha iyi anlatmak olduğunu söyledi.
Her gün ülkede temsil sorununun daha da ortaya çıktığını savunan Yalçın, “12 yıldır ilimizde ciddi anlamda halkın sorunlarına çözüm bulacak yetenekli temsilci yok. Civar illerle kıyaslandığında Malatya’nın sürekli geriye gittiğini görüyoruz. Kent ekonomisi iyi yönetilmiyor. Büyükşehir olunca sorunlar daha da çok artmıştır“ dedi.
YORUM EKLE