Birlik Vakfı Ve Mttb Kutlu Doğum Etkinliği Gerçekleştirdi

Birlik Vakfı Malatya Şubesi ve Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Malatya Şubesi tarafından ortaklaşa Kutlu Doğum etkinliği düzenlendi.Battalgazi İlçesine bağlı Hanımınçiftliği Mahallesi merkez camisinde gerçekleştirilen programa çok sayıda...

Birlik Vakfı Ve Mttb Kutlu Doğum Etkinliği Gerçekleştirdi
banner230
Birlik Vakfı Malatya Şubesi ve Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Malatya Şubesi tarafından ortaklaşa Kutlu Doğum etkinliği düzenlendi.
Battalgazi İlçesine bağlı Hanımınçiftliği Mahallesi merkez camisinde gerçekleştirilen programa çok sayıda vatandaşın yanı sıra Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Malatya İl Müftü Yardımcısı İhsan Mesut Akbaş, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder, Birlik Vakfı Başkanı Sadi Ergül ve Milli Türk Talebe Birliği Başkanı Yardımcısı Mehmet Sağdıç katıldı.
Battalgazi Mehteran ekibinin mini konseri ile başlayan etkinlikte katılanlara yemek ikramı da yapıldı. Program ile ilgili bilgi veren MTTB Başkan Yardımcısı Mehmet Sağdıç, “Kutlu Doğum Haftası’nda Peygamberimizin öğretilerinin daha iyi anlaşılması ve uygulanmasını sağlamak amacıyla genç nesile dini hassasiyetlerimizi ve tarihi hassasiyetlerimizi ve birlik ve beraberlik duygularını geliştirecek çalışmalar yapmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273