Barguzu İlkokulu Ve Ortaokulu’nda Kutlu Doğum Programı Düzenlendi

Barguzu İlkokulu ve Ortaokulu’nda Peygamberimizin (S.A. V) doğumunun yıl dönümü münasebetiyle Din Kültürü Öğretmeni Murat Hoca koordinatörlüğünde program düzenlendi.Okul Müdürü Ergün Taşcı yaptığı açılış konuşmada, “Peygamberimizin...

Barguzu İlkokulu Ve Ortaokulu’nda Kutlu Doğum Programı Düzenlendi
banner230
Barguzu İlkokulu ve Ortaokulu’nda Peygamberimizin (S.A. V) doğumunun yıl dönümü münasebetiyle Din Kültürü Öğretmeni Murat Hoca koordinatörlüğünde program düzenlendi.
Okul Müdürü Ergün Taşcı yaptığı açılış konuşmada, “Peygamberimizin sunduğu barış ve esenliğe dünyanın bugün dahi muhtacı var” dedi. Konuşmalardan sonra program Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ney dinletisi, ilahiler, tiyatro gösterileriyle devam eden programda Peygambere yazılan şiirler ve mektup yarışmasında dereceye girenlerine ödülleri verildi.
Programa, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Haydar Şahin, İl Müftü Yardımcısı İhsan Mesut Akbaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cumali Karakuş ve Bostanbaşı Mahalle Muhtarı Faik Özbay, öğrenci ve veliler katıldı.
YORUM EKLE