Konya 10. Türkiye Muhasebe Forumuna Hazırlanıyor

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı İsmail Turan, Konya’da düzenlenecek 10. Türkiye Muhasebe Forumu’nun meslekleri açısından çok önemli olduğunu söyledi.Konya SMMM Odası yöneticileri ile birlikte bir otelde düzenlediği...

Konya 10. Türkiye Muhasebe Forumuna Hazırlanıyor
banner230
Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı İsmail Turan, Konya’da düzenlenecek 10. Türkiye Muhasebe Forumu’nun meslekleri açısından çok önemli olduğunu söyledi.
Konya SMMM Odası yöneticileri ile birlikte bir otelde düzenlediği basın toplantısında konuşan İsmail Turan, 10. Türkiye Muhasebe Forumu’nun 28-29 Nisan tarihleri arasında Konya’da yapılacağını hatırlattı. 81 ilden mali müşavir ve üst düzey bürokratların katılımının beklendiği toplantının büyük bir organizasyon olacağını kaydeden Turan, “Konya içinde çok büyük bir organizasyon olacak. 3 binden fazla meslek mensubunu Konya’ya bekliyoruz. Akademisyenler, yurt dışından misafirler ve üst düzey bürokratlarında katılacağı bu toplantının mesleğimiz açısından çok önemli olduğunu biliyoruz. Konya’da diğer meslek örgütleriyle birlikte bu toplantıya hazırlık yaptık ve misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağız. Katılacak meslek mensubu arkadaşlarımız Türkiye’deki 5 milyon vergi mükellefinin temsilcileri. Toplantıyı Konya olarak çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Ekonomik anlamda ve tanıtım anlamında toplantının Konya’ya katkıları olacağını düşünüyoruz” dedi.
-KONYAMIZIN REKLAMINI YAPACAĞIZ-
Konya SMMM Odası Başkanı Turan, toplantının Konya’ya alınmasında ve organize edilmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, “Günü birlik gelip gidecek meslektaşlarımızın büyük bir bölümünün ulaşımda Yüksek Hızlı Treni kullanacağını biliyoruz. Konya’daki bütün otellerimiz dolmuş durumda. Otel bulamayanlar Konya Valimiz Muammer Erol’un tahsis ettiği misafirhaneler de konaklayacak. Hoşgörü diyarına gelecek misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayarak Konyamızın reklamını yapmış olacağız” diye konuştu.
YORUM EKLE