İl Sağlık Müdürü Küçükkendirci’den Kahvehane Ziyareti

Konya İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Küçükkendirci, Akşehir İlçesinde İncelemelerde Bulunarak, Vatandaşların Sağlık Hizmetleri İle İlgili Görüş Ve Düşüncelerini Almak İçin Kahvehaneleri Ziyaret Etti.

İl Sağlık Müdürü Küçükkendirci’den Kahvehane Ziyareti
banner230
Konya İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Küçükkendirci, Akşehir ilçesinde incelemelerde bulunarak, vatandaşların sağlık hizmetleri ile ilgili görüş ve düşüncelerini almak için kahvehaneleri ziyaret etti.
Kahvehanede karşılarında İl Sağlık Müdürünü gören vatandaşlar kısa bir şaşkınlığın ardından Küçükkendirci’ye yaşadıkları sağlık sorunlarını ve taleplerini iletti. Yeni yapılan Akşehir Devlet Hastanesi ve ilçeye verilen yeni ambulanslar için teşekkür eden Hüseyin Öztekin isimli vatandaş, “Sağlık Müdürünü kahvehanede görünce hem şaşırdım, hem de sevindim, yöneticilerimiz her zaman halkın arasında olmalı, sağlık hizmetlerinden çok memnunuz, Akşehir’e yakışan çok güzel bir hastanemiz ve yeni ambulanslarımız oldu. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.
Vatandaşların sağlık hizmetleri ile ilgili düşüncelerinin genel olarak pozitif olmasının memnuniyet verici olduğunu belirten Yrd. Doç. Dr. Küçükkendirci, “Sağlık hizmeti insan eliyle, insana verilen bir hizmet o yüzden yaşanan aksaklıklarda var, bizim işimiz de bu aksaklıkları ortadan kaldırmak. Ziyaretlerimiz genişleyerek devam edecek, halkımızın verdiğimiz hizmetlerle ilgili düşünceleri bizim için çok önemli, bu nedenle vatandaşlarımızın bize gelmelerini beklemeden biz onlara gideceğiz ve yaşadıkları sorunları çözmek için gerekli tüm çalışmaları yapacağız” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE