Cısco Uzmanları KTO Karatay Üniversitesi’nde Yetişiyor

Kto Karatay Üniversitesi Bilgi İşlem Koordinatörlüğü İşletmelere Hem Teorik Hem De Pratik Anlamda Sektörel Bilgiyi Kapsayan Bir Altyapı Edinmeleri Amacıyla Cısco Eğitimi Veriliyor.

KONYA 05.08.2015, 11:54
Cısco Uzmanları KTO Karatay Üniversitesi’nde Yetişiyor
banner230
KTO Karatay Üniversitesi Bilgi İşlem Koordinatörlüğü, işletmelere hem teorik hem de pratik anlamda sektörel bilgiyi kapsayan bir altyapı edinmeleri amacıyla CISCO eğitimi veriyor.
KTO Karatay Üniversitesi, CISCO tarafından yalnızca eğitim kurumları ile sınırlı tutulan CISCO Network Academy yetkilisi olarak eğitim veriyor. CISCO’nun Yetkili Eğitim Merkezleri arasında yer alan KTO Karatay Üniversitesi’nin düzenlediği ve eğitimlerine Nisan ayında başlanan bu programla ağ teknolojileri konusunda çalışmak isteyenlerin hem teorik hem de pratik anlamda iyi bir altyapı edinmesi amaçlanıyor. CISCO eğitim programından bilgi işlem birim sorumluları, sistem ve network uzmanları, elektronik ve haberleşme uzmanları ve bilgi işlem uzmanlık alanlarında kariyer planlaması yapanlar faydalanabiliyor.
Eğitimcilerin uzmanlık ve eğitmenlik sertifikalarının bulunması, üniversite kampüsünde CISCO omurgası üzerinde yönetimsel işlerini sürdürüyor olması sahip oldukları sektörel tecrübe eğitimleri ayrıcalıklı kılıyor.60 saat eğitim gören katılımcılar CISCO sertifikası almaya hak kazanıyor.
ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞE SAHİP SERTİFİKA VERİLİYOR
Eğitim programına katılacak eğitimciler için ön şart olarak temel düzeyde network ve İngilizce bilgisine sahip olmak gerekiyor. Eğitim duyuruları www.karatay.edu.tr adresinde yer alırken başvurular ise KTO Karatay Üniversitesi’ne yapılıyor. Gerekli uzmanlığa ve eğitici sertifikalarına sahip, konusunda saha tecrübesi bulunan eğitmenler tarafından sunulan programda CISCO eğitimini tamamlayanlar kurs sonunda uluslararası geçerliliği bulunan sertifika sınavlarına girebiliyor ve CISCO Academy onaylı katılım sertifikası edinebiliyor.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@