Cihanbeyli’de Rahmet Akşamları Programı Düzenlendi

Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde Rahmet Akşamları programı gerçekleştirildi.Konya Büyükşehir Belediyesi ve Cihanbeyli Belediyesi tarafından Rahmet Akşamları programı gerçekleştirildi. Kent Meydanında düzenlenen programa, Cihanbeyli Kaymakamı...

Cihanbeyli’de Rahmet Akşamları Programı Düzenlendi
banner230
Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde Rahmet Akşamları programı gerçekleştirildi.
Konya Büyükşehir Belediyesi ve Cihanbeyli Belediyesi tarafından Rahmet Akşamları programı gerçekleştirildi. Kent Meydanında düzenlenen programa, Cihanbeyli Kaymakamı Ahmet Gencer, Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, Cumhuriyet Savcısı Fatih Açıl, Kültür Ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Sanat Faaliyetler Müdürü Salih Aydın İlçe Müftüsü Kuddusi Doğan, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda konuşan Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, “Bu güzel Ramazan akşamında sizlerle beraber olmanın mutluluğunu yaşıyorum. On bir ayın sultanı Ramazan’ın o muhteşem manevi atmosferini doyasıya hep birlikte yaşıyoruz. Bugün Rahmet Akşamları programı dolayısıyla bir aradayız. İlçemizde Rahmet Akşamları Programını düzenleyen Konya Büyükşehir Belediyesine, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tahir Akyürek’e ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Irak Kerkük İlahi Grubunun gösterisi ile sona erdi.
YORUM EKLE