Askerlik Şube Başkanı Ekinci’den Başkan Tutal’a Ziyaret

Seydişehir Askerlik Şube Başkanı Ve Denetimli Serbestlik Müdürü Ruhşen Doğan, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı Ziyaret Etti.

KONYA 05.08.2015, 12:20
Askerlik Şube Başkanı Ekinci’den Başkan Tutal’a Ziyaret
banner230
Konya’nın Seydişehir İlçesi Askerlik Şube Başkanı ve Denetimli Serbestlik Müdürü Ruhşen Doğan Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı ziyaret etti.
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Askerlik Şube Başkanı Teğmen Fırat Ekinci,
Askerlik Şubesi Astsubay Murat Tuna, Personel Hüseyin Berber ve Bodrum’a tayini çıkan Denetimli Serbestlik Şube Müdürü Ruhşen Doğan’ı makamında ağırladı.
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın ilk ziyaretçisi, Seydişehir Denetimli Serbestlik Şube Müdürü Bodrum’a tayini çıkan Ruhşen Doğan’dı. Başkan Mehmet Tutal, kendisine veda eden Ruhşen Doğan’a yeni görev yerinde başarılar diledi.
Seydişehir’de görev yapmaktan mutlu olduğunu ifade eden Doğan, “Kaldığım süre içerisinde güzel çalışmalara imza attık. Seydişehir güzel bir ilçe burada görev yapmaktan mutlu oldum” dedi.
Başkan Mehmet Tutal’ın sonraki misafiri ise Seydişehir Askerlik Şube Başkanı Teğmen Fırat Ekinci oldu. Ziyarette Askerlik Şube Astsubayı Murat Tuna da hazır bulundu. Misafirleri ile bir süre sohbet eden Başkan Tutal, nazik ziyaretinden dolayı Ekinci ve Tuna’ya teşekkür etti.
Teğmen Fırat Ekinci ise Başkan Mehmet Tutal’ın misafirperverliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@