banner271

AK Partili Adaylardan Beyşehir Belediyesi’ne Ziyaret

Konya’da, 7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği genel seçimleri çalışmaları kapsamında sahaya inmeye başlayan AK Parti Konya Milletvekili adayları, Beyşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.AK Parti 25. dönem Konya Milletvekili adaylarından...

AK Partili Adaylardan Beyşehir Belediyesi’ne Ziyaret
banner230
Konya’da, 7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği genel seçimleri çalışmaları kapsamında sahaya inmeye başlayan AK Parti Konya Milletvekili adayları, Beyşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
AK Parti 25. dönem Konya Milletvekili adaylarından Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu, Abdullah Ağralı, Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir ve beraberindeki AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol ve il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Beyşehir Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti. Milletvekili adayları, belediye hizmet binası önünde Belediye Başkanı Murat Özaltun tarafından çiçeklerle karşılandı. Adaylar, makam ziyareti öncesinde belediyenin tüm birimlerini ziyaret ederek personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Özaltun, konuklarına çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Milletvekili adaylarına, halka hizmet adına çıktıkları zorlu yolda başarılar dileyen Özaltun, 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerinin ülkeye hayırlar getirmesini temenni ettiğini ifade etti. Ziyaretin sonunda Başkan Özaltun, Eşrefoğlu Camisi’nin yer aldığı bir tabloyu günün anısına AK Parti Konya Milletvekili adaylarına takdim etti.
Adaylar, Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu, Abdullah Ağralı ve Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir daha sonra Beyşehir Kaymakamlığı’na da bir ziyaret gerçekleştirdi.
YORUM EKLE