AK Parti Konya İl Gençlik Kolları Başkanı Çelik Oldu

Ak Parti Konya İl Gençlik Kolları Başkanlığına İki Yıl Karatay İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı Yapan Muhammed Said Çelik Atandı.

AK Parti Konya İl Gençlik Kolları Başkanı Çelik Oldu
banner230
AK Parti Konya İl Gençlik Kolları Başkanlığına iki yıl Karatay İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı yapan Muhammed Said Çelik atandı.
Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Çelik, kendisine gösterilen teveccüh dolayısıyla Başbakan Ahmet Davutoğlu ve genel merkeze teşekkür ederek, “AK Parti teşkilatlarında göreve geldiğimiz günden bu yana çok farklı alanlarda çalışmalar yürüttük. Davamız yolunda yapılan her görev kutsaldır. Hamdolsun ki her geçen gün attığımız her adımda memleketimizin daha ileriye gitmesi için çaba harcıyoruz. Yeni Türkiye heyecanını paylaşmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bize tevdi edilen bu görevin bir bayrak yarışı olduğunu unutmadan, Konya’mızdaki bütün gençleri kucaklamak istiyoruz. İnşallah bu yeni dönemde bizim kardeşliğimiz, sıkıntılı anımızda birbirimizin yanında, hata yapacağımızda ise birbirimizin karşısında olacağımız kardeşlik olacak. Seçim sathı mailine girdiğimiz bu dönemde, bir an önce yeni il yönetimini oluşturup çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273