Üzülmez, Karmek Kurslarına Makine Hadiye Etti

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’na overlok makinesi hediye ediyor.Kartepe Belediyesi bünyesindeki KARMEK kurslarını önemseyen ve her fırsatta kursiyerleri ziyaret ederek onlara verdiği...

Üzülmez, Karmek Kurslarına Makine Hadiye Etti
banner230
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’na overlok makinesi hediye ediyor.
Kartepe Belediyesi bünyesindeki KARMEK kurslarını önemseyen ve her fırsatta kursiyerleri ziyaret ederek onlara verdiği değeri gösteren Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, önceki gün Ertuğrul Gazi mahallesi Kurs Merkezi’ndeki kursiyerlerle bir araya geldi. Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen KARMEK Ertuğrul Gazi Mahallesi kursiyerlerine konuk olan Başkan Üzülmez’e yardımcısı Murat Sabri Çakır, belediye meclis üyesi Kemal Timur, Ertuğrul Gazi Mahalle Muhtarı Yücel Turak eşlik etti. KARMEK kursiyerlerinin de talepleri çerçevesinde 8 overlok makinesinden ikincisi bu ziyarette kursiyerlere hediye edildi.
Çözüm odaklı çalışmaları ile takdir gören Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, KARMEK ile bayan hemşerilerini her geçen gün daha iyi şartlarda ve ekipmanlarla buluşturmanın kendilerine huzur ve mutluluk verdiğini ifade etti. Başkan Üzülmez, “KARMEK kursiyerlerimizin şartlarını her geçen gün iyileştireceğimizi söylemiştik. İsteyen bayan kursiyerin de ekonomik olarak elde ettiği bu mesleği paraya dönüştürebileceği imkanları sağlayacağımızı açıklamıştık. Biz dediklerimizi yerine getire bilmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Müşteri potansiyeli yüksek olan Maşukiye’de KARMEK Kursiyerleri için satış reyonu oluşturduklarını hatırlatan Başkan Üzülmez, Kadın Sosyal Yaşam Merkezi Projesi’nde de son aşamaya geldiklerini ifade etti. KARMEK ziyaretleri ile bayan hemşerilerine yönelik projelerini paylaşan Başkan Üzülmez, “KARMEK kurs merkezilerine hediyemizi verirken bu buluşmalarımızla hem mahallenizle hem de Kartepe ile ilgili sorularınıza muhatap olmak istedik. İlçemizde uyguladığımız yönetim modeli çerçevesinde ve yaptığımız tasarruf çalışmaları ardından yerel belediye hizmetlerinde imar veya alt yapı sorunu olmayan her yerde üst yapı iyileştirmelerimiz de aralıksız sürecektir” diye konuştu.
Başkan Üzülmez’in ziyaretinden memnun olduklarını belirten kursiyerler de kendilerine sunulan imkan ve verilen destek için başkana teşekkür ettiler.
YORUM EKLE