Tavşancıl Sahili Yaza Hazırlanıyor

Dilovası ve Kocaeli Büyükşehir Belediyeleri’nce, Tavşancıl Sahilinde yapılacak olan ikinci etap çalışması ile sahil sosyal donatı alanlarıyla daha da renklendirecek.Tavşancıl Sahili Birinci etap çalışmaları çerçevesinde yaklaşık 35...

Tavşancıl Sahili Yaza Hazırlanıyor
banner230
Dilovası ve Kocaeli Büyükşehir Belediyeleri’nce, Tavşancıl Sahilinde yapılacak olan ikinci etap çalışması ile sahil sosyal donatı alanlarıyla daha da renklendirecek.
Tavşancıl Sahili Birinci etap çalışmaları çerçevesinde yaklaşık 35 dönümlük alanda yapılan çalışmalar neticesinde değişik türlerde ağaç ve süs bitkilerinin yanı sıra yeşillendirme çalışmaları yapılıp, çocuk oyun grupları ve spor alanlarının da inşa edildiği sahilde ayrıca yürüyüş yolları ile vatandaşlara spor yapma imkanı sunuldu.
Dilovası Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin üstlendiği Tavşancıl Sahili İkinci etap projesinde, mevcut bulunan kumsal alanın 50 metre uzatılarak soyunma kabinleri ve duşa kabinler yapılacak. Projenin önümüzdeki yaz ayında vatandaşların hizmetine girmesi planlanıyor.
D-100 karayolunun hemen yanındaki sahil şeridinde yapılan park, İstanbul’dan İzmit’e ve diğer illere yolculuk yapan vatandaşlar D-100’den parka kolayca ulaşıp faydalanabilecekler. Park, çay içmek için mola verilebilecek yer haline geldi.
YORUM EKLE