banner271

Kartepe’nin Okulları 23 Nisan’a Hazırlanıyor

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi ilçedeki okulların bayram hazırlıklarına katkı vermeye devam ediyor.Göreve geldiği günden itibaren ilçedeki eğitim, sağlık ve dini tesisleri...

Kartepe’nin Okulları 23 Nisan’a Hazırlanıyor
banner230
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi ilçedeki okulların bayram hazırlıklarına katkı vermeye devam ediyor.
Göreve geldiği günden itibaren ilçedeki eğitim, sağlık ve dini tesisleri önemseyen çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, eğitim öğretim yılı içinde okul ziyaretleri ile eğitim yuvalarının durumunu yerinde görme imkanı da buldu. Geleceğin teminatı çocukların daha iyi koşullarda eğitim alması adına sorumluluklarında olmamasına karşı her zaman destek olacağını belirten Başkan Üzülmez, okullardan ihtiyaçlarını Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü üzerinden iletmelerini talep etmişti.
Bu kapsamda ilçedeki okullardan gelen talepleri değerlendiren Kartepe Belediye Başkanlığı okul idareci ve yöneticilerinin ihtiyaçlarını tek tek çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerde yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlaması yapacak okullarda tamirat ve onarım çalışması yaptı.
Ekipler Eşme İlköğretim Okulu ve Derbent İlkokulu bahçelerindeki tribünlerin tamiratlarını gerçekleştirdi. Eşme okul bahçesindeki 4 basamaklı beton tribünü bozuk satıhları beton harç dökerek tadilattan geçiren ekipler, Derbent’teki 260 kişi kapasiteli plastik oturmalı tribünde deki eskiyen oturakları onararak kullanıma hazır hale getirdi.
Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı inşaat ekipleri 23 Nisan törenlerine yetiştirme hedefiyle başlattıkları Eşme ve Derbent’teki tribün tamirat ve onarım çalışmalarını bayram öncesi tamamlanmış olacak.
YORUM EKLE