Kartepe Belediyesi’nde Görev Değişiklikleri

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Belediye Hizmetlerinin Daha Verimli Olmasını Sağlamak İçin Müdür Görevlendirmelerinde Yeni Bir Düzenleme Yaptı.

Kartepe Belediyesi’nde Görev Değişiklikleri
banner230
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, belediye hizmetlerinin daha verimli olmasını sağlamak için müdür görevlendirmelerinde yeni bir düzenleme yaptı.
Kartepe Belediye başkanı Hüseyin Üzülmez belediyede hizmet verimliliğinin daha iyi artması için müdür görevlendirmelerinde değişiklik yaptı.
Bir yıllık görev dönemi sonunda yapılan değerlendirme neticesinde, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olan Sadık Yılmaz Hukuk İşleri Müdürlüğü’ne, Hukuk İşleri Müdürü olan Abdullah Biçer İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne, Fen İşleri Müdürü olan İsmail Er Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Mehmet Ay Kültür ve Sosyal İşler Md. Vekili, Fen İşleri Müdürlüğünde İnşaat Mühendisi olan Samet Vural Fen İşleri Md. Vekilliği, Park Bahçeler Müdürlüğü’nde Peyzaj Mimarı olarak görev yapan Zuhal Ayhan da Park Bahçeler Md. Vekili görevine getirildi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273