Kartepe Belediyesi İle KOÜ’den Ortak Sağlık Atağı

Kocaeli Üniversitesi İle Kartepe Belediyesi İş Birliğinde Planlanan Ayakta Tedavi-poliklinik Hizmetlerinin Verileceği Ünibel Projesinin Protokol Çalişmalarinda İlk Adım Atıldı.

Kartepe Belediyesi İle KOÜ’den Ortak Sağlık Atağı
banner230
Kocaeli Üniversitesi ile Kartepe Belediyesi iş birliğinde planlanan ayakta tedavi-poliklinik hizmetlerinin verileceği ÜNİBEL Projesinin protokol çalışmalarında ilk adım atıldı.
Kocaeli Üniversitesi ile ortaklaşa planlanan, poliklinik hizmetlerinin sunulacağı ÜNİBEL Projesi ile ilgili protokol çalışmalarını görüşmek üzere KOÜ heyeti Başkan Üzülmez’i makamında ziyaret etti. Ücretsiz sağlık hizmeti noktasında eksikliğin giderilmesi adına KOÜ ile de işbirliğinde bulunan Kartepe Belediyesi, halka hizmet boyutunda önemli bir projeyi de hayata geçirmeye hazırlanıyor. Konuyla ilgili KOÜ heyeti kabul eden Kartepe Belediye Başkan Hüseyin Üzülmez, taraflarla birlikte yer belirleme ve işleyiş ile ilgili süreci değerlendirdi. Ziyarette KOÜ Tıp Fakültesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Metin Aydoğdu ve Hastane Başmüdürü Halit Apak’ı makamında ağırlayan Başkan Üzülmez’e, Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır ve Başkan Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Levent Atalı da eşlik etti. İlçede Ünibel hizmeti verilecek yerin tespiti ve işleyişi ile ilgili süreci heyet ile değerlendiren Üzülmez, “Halkımızın hak ettiği beklentilere karşılık verecek çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz. İlçemizin en önemli ihtiyaçlarından biri olduğunu bildiğimiz, sağlık hizmetlerindeki boşluğu doldurmak üzere, girişimlerimiz kararlılıkla devam edecek. İnşallah hizmete açıldığında bu mutluluğu hemşerilerimizle birlikte paylaşacağız” dedi.
YORUM EKLE