İzmit’te Budanan Ağaç Dalları Toplanıyor

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri, vatandaşlar tarafından budanan ağaç dalları ve bahçe çalılarını ücretsiz olarak topluyor.İzmit’teki temizlik hizmetini titizlikle yürüten İzmit Belediyesi, yaptığı rutin temizlik hizmetlerinin...

İzmit’te Budanan Ağaç Dalları Toplanıyor
banner230
İzmit Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri, vatandaşlar tarafından budanan ağaç dalları ve bahçe çalılarını ücretsiz olarak topluyor.
İzmit’teki temizlik hizmetini titizlikle yürüten İzmit Belediyesi, yaptığı rutin temizlik hizmetlerinin yanı sıra, görsel kirliliğe engel olmak ve olası olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla farklı uygulamaları da hayata geçiriyor. Vatandaşlar tarafından budanan ağaç dalları ve bahçe atıkları belediyeye haber verilmesi halinde hemen ve ücretsiz olarak toplanıyor. Vatandaşlardan budama sonrasında çıkan dalları rastgele atmamalarını isteyen belediyenin temizlik işleri yetkilileri, “İzmit sokak ve caddelerinden her gün ortalama 3-4 kamyon ağaç dalı topluyoruz. Kesilen dalların uygun bir yere koyulması ve belediyemize haber verilmesi halinde herhangi bir olumsuzluğa sebep olmadan hemen gelip alıyoruz” diyerek vatandaşlardan ağaç dallarını konteyner içlerine ve yaya geçişlerini engelleyecek şekilde bırakmamalarını istediler.
YORUM EKLE