İzmit Belediyesi Yolları Kirletenlere Temizletiyor

İzmit Belediyesi’nin şehrin temizlik ve düzeni sağlamaya yönelik titiz çalışmaları, hayata geçirdiği yeni uygulamalarla devam ediyor.Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, inşaat çalışmaları esnasında...

İzmit Belediyesi Yolları Kirletenlere Temizletiyor
banner230
İzmit Belediyesi’nin şehrin temizlik ve düzeni sağlamaya yönelik titiz çalışmaları, hayata geçirdiği yeni uygulamalarla devam ediyor.
Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, inşaat çalışmaları esnasında hafriyatların oluşturduğu çamur ve tozlanmalara karşı İzmit Belediyesi tarafından bir dizi önlemin alındığı belirtildi. İnşaat çalışması yapan firma ya da şahısların yolun ve çevrenin kirlenmesine sebep olduğunu belirten yetkililer, “İnşaatlar sebebiyle oluşan bu durum şehrin temizlik ve görselliğine zarar verirken aynı zamanda da kazalara sebep olmaktadır. İnşaat sırasında oluşan bu olumsuzluklar hizmet bedeli karşılığında belediyemizin arozözleri ile yıkanarak temizlenmektedir. Bu hizmeti alacak olan inşaat firmaların ya da şahısların belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir” şeklinde konuştular. Kirliliğe sebep olanların gerekli müracaatlarda bulunmayıp, gereli temizlikleri yapmamaları halinde cezai işleme maruz kalabilecekleri de belirtildi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273