İzmek, Öğrencilere Destek Olmaya Devam Ediyor

Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümü öğrencileri, ‘Eğitim Psikolojisi‘ dersi kapsamında sosyal sorumluluk projelerini İZMEKİ’te gerçekleştirdi.İzmit Belediyesi Meslek Edindirme Kursları...

İzmek, Öğrencilere Destek Olmaya Devam Ediyor
banner230
Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümü öğrencileri, ‘Eğitim Psikolojisi‘ dersi kapsamında sosyal sorumluluk projelerini İZMEKİ’te gerçekleştirdi.
İzmit Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (İZMEK), İzmit halkına mesleki eğitimler verirken şehirdeki eğitim kurumlarına da eğitimlerinde destek olmaya devam ediyor. İZMEK son olarak Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu, Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümü öğrencilerine projelerini gerçekleştirmeleri için kapılarını açtı. ‘Eğitim Psikolojisi’ dersleri kapsamında sosyal sorumluluk projeleri için İZMEK kurslarından destek alan öğrenciler, projelerini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Projeyi geçekleştiren grup üyeleri Gizem Özcan, Zeynep Okutucu, Özge Atasoy, Ayşenur Yaran ve Büşra Bayır, amaçlarının belli zaman aralıkları ile kurs yerlerine giderek, yaygın eğitim gören bireylere eğitimleri sırasında sağlıklarını da göz önünde bulundurmaları için egzersiz hareketlerini öğreterek onları bilinçlendirmek olduğunu ifade ettiler.
YORUM EKLE