Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu Kartepe’ye Geliyor

Sevgili Peygamberimiz (s.a.v.)’in 1444’ncü Doğum Yılı Sebebiyle Kartepe Belediyesi Tarafından Düzenlenecek Konferansa Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu Katılacak.

Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu Kartepe’ye Geliyor
banner230
Sevgili Peygamberimiz (s.a.v.)’in 1444’ncü doğum yılı sebebiyle Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenecek konferansa Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu katılacak.
Kartepe Belediyesi’nin kültür ve sanat faaliyetleri kapsamında düzenleyeceği ‘Kutlu Doğum Haftası’ etkinliğinde Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu Kartepelilerle buluşacak. 15 Nisan 2015 Çarşamba günü saat 20.00’de Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde yapılacak etkinlik hakkında konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Sevgi ve Şefkat Peygamberi Hz. Muhammed (s.a.v.) konulu konferansına tüm ilçe halkımızı davet ediyoruz. Kutlu Doğum Haftası ile şefkat ve merhamet peygamberimizi bir kez daha iyi tanıma fırsatı bulacağız. İnanıyorum ki, ona duyulan sevginin sonsuzluğunu görmekten hep birlikte memnuniyet duyacağımızı düşünüyorum. Hz. Peygamber ve Birlikte yaşama ahlakı temasıyla idrak edeceğimiz Kutlu Doğum Haftası etkinliklerimize tüm Kartepeli hemşerilerimi bekliyorum” dedi.
YORUM EKLE