Doğan Evlilik Okulunun İlk Nikahını Kıydı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Evlilik Okulu öğrencilerinin ilk nikahını kıydı.İzmit Belediyesi tarafından Türkiye’de ilk defa ’’Mutlu Yuva, Mutlu Toplum’’ anlayışıyla hayata geçirilen Evlilik Okulu’nda eğitim alan çiftlerden...

Doğan Evlilik Okulunun İlk Nikahını Kıydı
banner230
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Evlilik Okulu öğrencilerinin ilk nikahını kıydı.
İzmit Belediyesi tarafından Türkiye’de ilk defa ’’Mutlu Yuva, Mutlu Toplum’’ anlayışıyla hayata geçirilen Evlilik Okulu’nda eğitim alan çiftlerden ilki ‘evet’ dedi. Evlilik okulu öğrencilerinden Bülent Gören ve Hülya Gamze Dönertaş çifti Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen nikah töreniyle evlilik hayatlarına “evet” dediler. Çiftin nikahı esnasında ayrı bir mutluluk ve heyecan yaşan Başkan Doğan, “Benim en keyif duyduğum katılımların başında nikah törenleri geliyor. Fakat bugün ayrı bir mutluluk, ayrı bir heyecan yaşıyorum. Çünkü bugün ki çiftimizevlilik okulumuzun öğrencileri. Projemizi başlattığımızda ve derslerine misafir olduğumda onlara nikahlarını kıyacağıma söz vermiştim. Biz evlilik okulumuzla onları daha mutlu, daha huzurlu ve ömür boyu sürecek bir evliliğe hazırlamak istedik” dedi.
Konuşmasında Türk milletinin en önemli yapı taşının aile olduğunu da vurgulayan Doğan, “Kurulan her yuvanın gücü, milletimizin gücüne de güç katıyor. Sizin mutluluğunuz, sizin huzurunuz milletimiz için önemli. Vatanını milletini seven, Cumhuriyetine sahip çıkan, milli değerlerine sahip bireyler yetişsin istiyoruz” diyerek çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273