Darıca’da Sünnet Kayıtları Başlıyor

Darıca Belediyesi Tarafından Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen Sünnet Şöleni İçin Kayıtlar 11 Mayıs 2015 Pazartesi Günü Başlıyor.

Darıca’da Sünnet Kayıtları Başlıyor
banner230
Darıca Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sünnet Şöleni için kayıtlar 11 Mayıs 2015 pazartesi günü başlıyor.
Darıca Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen sünnet şöleni kayıtlar başladı. 5 yaş ve üzeri çocuklar için kayıtların alınacağı Sünnet Şöleni için müracaatlar Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılacak. Kayıtların tamamlanmasının ardından sünnet kıyafetlerinin dağıtılacağı ve tüm masrafların Darıca Belediyesi tarafından karşılanacağı sünnet şöleni için kayıt yaptırmak isteyen velilerin muhtarlıklardan alınacak fakirlik il muhaberi ve çocuğun nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekiyor.Kayıtlar 600 kişilik kontenjanın tamamlanmasının ardından sona erecek.Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda görkemli bir havada geçecek olan Sünnet Şöleni 13 Haziran 2015 Cumartesi günü sahilde gerçekleşecek.Sünnet hayıtlarıyla ilgili bilgi almak isteyen vatandaşlar belediyenin telefon numarasından ayrıntılı bilgi alabilirler.
YORUM EKLE