Başkan Köşker Esnaf Turunda

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Osman Yılmaz ve Tatlıkuyu mahallelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.Belediye başkan yardımcısı Engin Güzel, belediye meclis üyeleri ve AK Parti Gebze ilçe yöneticilerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde...

Başkan Köşker Esnaf Turunda
banner230
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Osman Yılmaz ve Tatlıkuyu mahallelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
Belediye başkan yardımcısı Engin Güzel, belediye meclis üyeleri ve AK Parti Gebze ilçe yöneticilerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde Başkan Köşker, esnafın talep ve sorunlarını dinleyerek sohbet etti. Gebze’nin merkez Osman Yılmaz ile Tatlıkuyu mahallelerinde gerçekleşen esnaf ziyaretlerinde mağaza ve dükkanları tek tek dolaşan Köşker, esnafa hayırlı işler temennisinde bulunarak birlikte çay içti. Osman Yılmaz’daki kafelerde gençlerle de sohbet ederek, Gebze’de yapılan belediye çalışmalarına ilişkin görüş ve eleştirilerini alan Başkan Köşker, Gebze’de gençlere yönelik projelere büyük önem verdiklerini vurguladı ve “Telefonum 24 saat açık. Beni her zaman arayarak orijinal fikir ve projelerinizi iletebilirsiniz” dedi.
Kent Meydanı çevresindeki taksi duraklarını da ziyaret eden Köşker, taksici esnafın istek ve şikayetlerini dinledi. Gebze’deki taksi duraklarında gerçekleştirilen yeni dizayn ve tasarımdan kendilerinin de vatandaşın da memnunu olduğunu ifade eden esnaf Başkan Köşker’e yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
YORUM EKLE