Başkan Doğan Mahallerden Çıkmıyor

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalleri dolaşıp vatandaşların ihtiyaçları yerinde tespit etmeye devam ediyor.Belediye’nin teknik ekibiyle birlikte haftanın en az iki gününü mahallere ayıran Başkan Doğan’ın son olarak Kuruçeşme...

Başkan Doğan Mahallerden Çıkmıyor
banner230
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalleri dolaşıp vatandaşların ihtiyaçları yerinde tespit etmeye devam ediyor.
Belediye’nin teknik ekibiyle birlikte haftanın en az iki gününü mahallere ayıran Başkan Doğan’ın son olarak Kuruçeşme Kocatepe mahallesine giderek çeşitli incelemelerde bulundu. Bölgedeki cadde ve sokakların gezildiği incelemede Doğan’a, Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Polattimur, Hayrettin Ünlü, Başkan Vekili İbrahim Bulut ve daire müdürleri eşlik ederken, mahalle muhtarı Metin Günaydın da hazır bulundu.
Vatandaşlarla teker teker konuşup, istek ve şikayetlerini dinlediği Kocatepe mahallesinde ki incelemesinde konuşan Doğan, “Geçtiğimiz dönem bölgemizde önemli hizmetlerimiz oldu. Bu dönemde yine çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Sokaklarımızın üst yapısı, parklarımızın yeniden düzenlenmeleri, kapalı pazarımızın yeniden yapılması, spor tesislerimizin bitirilmesi, mahalledeki okulumuzun yeni binasının yapılması gibi çok sayıda hizmeti tamamladık. Yeni dönemimizde yine kaldığımız yerden devam ediyor, mahallemize yakışır hizmetler vermek için çalışıyoruz” dedi.
Kuruçeşme’nin son beş yılda ki değişimine de vurgu yapan Başkan Doğan, “Kuruçeşme’miz dönemimizde aldığı hizmetlerle merkezle olan hizmet açığını büyük ölçüde kapattı. Şuanda Kuruçeşme de, merkezinden mahalledeki diğer cadde ve sokaklarına kadar şehirle bütünleşen bir görüntü oldu” şeklinde konuştu.
“Yaptığımız hizmetlere rağmen yapacak daha çok işimiz var” diyerek sözlerine devam eden Doğan, bölgede mesire alanı, yeşil alan ve park konularında devam eden proje çalışmaları olduğunu belirtti. Caddelerin düzenlenmesi konularının da kendilerinin öncelikleri arasında olduğunu belirten Başkan Doğan, İzmit Belediyesi’nin şehirdeki ve bölgede ki çalışmalarının gece gündüz, hız kesmeden devam ettiğini söyledi.
YORUM EKLE