Başkan, “Baromuzla Her Zaman İyi Diyalog Kurduk”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Barosu Genç Avukatlar Meclisi yönetimiyle bir araya geldi.Kocaeli Barosu Genç Avukatlar Meclisi Başkanı Av. Selman Yaray ve yönetimini misafir eden Kocaeli Büyükşehir Belediye...

Başkan, “Baromuzla Her Zaman İyi Diyalog Kurduk”
banner230
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Barosu Genç Avukatlar Meclisi yönetimiyle bir araya geldi.
Kocaeli Barosu Genç Avukatlar Meclisi Başkanı Av. Selman Yaray ve yönetimini misafir eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Avukatlarımız adaletin sağlanmasında önemli bir amaç üstleniyor, kutsal bir göreviniz olduğuna inanıyorum. Burada sizler çok ama çok önemli olan savunma hakkını insanımız için yapıyorsunuz. Özellikle genç avukatlarımızın geleceğe bilgili ve donanımlı hazırlanmasını çok önemsiyorum. Ayrıca Kocaeli Baromuzla her zaman iyi diyaloglar kurduk, kurmaya devam edeceğiz. Ülkemizin ve vatandaşımızın menfaatine yapacağınız hak mücadelesini çok onurlu bir misyon olarak görüyorum. Zaten halkımızın menfaatine çalışan kurumların ortak paydası da, bu yüce millet olmalıdır” dedi.
Kurumsallaşmanın devlet kurumları başta olmak üzere özel sektörde de ciddi bir şekilde yapıldığının önemine vurgu yapan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Genç avukatlar olarak sizlerde bilgi ve donanımlı güçlü bürolar kurarak yeniçağa ayak uydurmalısınız. Güçlerinizi ve bilginizi birleştirerek kuracağınız hukuk büroları, sizleri kendi mesleğinizde daha etkin kılacaktır” şeklinde konuştu. Başkan Karaosmanoğlu ayrıca genç avukatlara meslek hayatlarında üstün başarılar diledi.
YORUM EKLE