Başkan Baran Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Mimar Sinan mahallesi esnafını ve vatandaşları ziyaret ederek istek ve taleplerini dinledi.Cuma Pazarı’nı ziyaret ederek pazarcılar ve alışveriş için pazara gelen vatandaşlarla sohbet eden Başkan Baran,...

Başkan Baran Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
banner230
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Mimar Sinan mahallesi esnafını ve vatandaşları ziyaret ederek istek ve taleplerini dinledi.
Cuma Pazarı’nı ziyaret ederek pazarcılar ve alışveriş için pazara gelen vatandaşlarla sohbet eden Başkan Baran, esnaflara hayırlı işler temennisinde bulundu. Pazarcıların ve halkın istek ve taleplerini dinleyen Başkan Baran, Körfez için başlattıkları çalışmaların aralıksız sürdüğünü söyledi. Körfez’in hızla gelişen ve büyüyen büyük bir ilçe olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Baran, “İlçemizde inşallah kapalı pazar alanı olmayan mahallemiz kalmayacak. Bu yönde çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Halkımızın isteği üzerine otopark taleplerini de değerlendirip önümüzdeki süre zarfında çözüme kavuşturacağız” dedi.
Daha sonra Mimar Sinan mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Baran genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaştı. Halk günü toplantılarıyla esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Baran’ı mahalle sakinleri sıcak ve samimi bir şekilde karşıladı. Esnafı ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Başkan Baran, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip talepleri dinledi. Körfez’in gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığını belirten Başkan Baran, “Başlatmış olduğumuz dev projelerle Körfez geleceğe koşuyor ve Körfez artık cazibe Merkezi oluyor. Körfez’de büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiriyoruz” dedi.
YORUM EKLE