Başkan Baran Kasap Açılışına Katıldı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Yeniyalı Mahallesinde hizmete giren bir kasap dükkanının açılış merasimine katıldı.Her zaman esnafın yanında olan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Yeniyalı mahallesinde kasap açılışı gerçekleştirdi....

Başkan Baran Kasap Açılışına Katıldı
banner230
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Yeniyalı Mahallesinde hizmete giren bir kasap dükkanının açılış merasimine katıldı.
Her zaman esnafın yanında olan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Yeniyalı mahallesinde kasap açılışı gerçekleştirdi. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği açılış törenine Başkan Baran’ın yanı sıra belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve siyasi parti temsilcileri katıldı. Yeniyalı Mahallesi’nde hizmete başlayan kasabı Başkan Baran dualarla açtı. Daha sonra kasabın içini gezen ve yeni açılan işletmeyi beğendiğini ifade eden Başkan Baran, “İlçemizde her geçen gün yeni işletmelerin açılması, Körfez’de iç gücü ve istihdamı arttırmaktadır. Körfezimize yakışır örnek teşkil edecek bir kasap dükkânının açılışı gerçekleştirdik. Allah utandırmasın diyor, Mehmet Eser kardeşime ve Körfezimize hayırlı olsun diyorum” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273