Başkan Baran Atalar Mahallesini Dolaştı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, her gün düzenli olarak yaptığı mahalle ziyaretlerine Atalar mahallesi ile devam etti.Körfez’de esnaf, sivil toplum kuruluşları ve mahalle sakinleriyle sık sık bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı...

Başkan Baran Atalar Mahallesini Dolaştı
banner230
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, her gün düzenli olarak yaptığı mahalle ziyaretlerine Atalar mahallesi ile devam etti.
Körfez’de esnaf, sivil toplum kuruluşları ve mahalle sakinleriyle sık sık bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Atalar mahallesi halkıyla buluşarak istek ve taleplerini dinledi. Başkan Baran, ziyaret sırasında bir esnafın ve vatandaşların ikramlarını geri çevirmedi. Mahalleyi adım adım turlayarak vatandaşlarla sıcak ve samimi ilişkiler kuran Başkan Baran, mahalle sakinlerinin taleplerini not alarak gerekli talimatları yerinde verdi.
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler sırasında vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. Bu ilgi bizleri de mutlu ediyor. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın, esnafımızın taleplerini dinliyor ve anında çözüm üretiyoruz veya gerekli girişimleri başlatıyoruz” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE