Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu, Süpürgeciler Sitesi’nde İncelemelerde Bulundu

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yapılacak Kapalı Pazar Yeri için Bademlik Mahallesi Süpürgeciler Sitesi’nde incelemelerde bulundu.Kırklareli’ne yapılması planlanan Kapalı Pazar Yeri için çalışmalar devam ediyor. Bu...

Kırklareli 14.04.2015, 16:19
Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu, Süpürgeciler Sitesi’nde İncelemelerde Bulundu
banner230
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yapılacak Kapalı Pazar Yeri için Bademlik Mahallesi Süpürgeciler Sitesi’nde incelemelerde bulundu.
Kırklareli’ne yapılması planlanan Kapalı Pazar Yeri için çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda Süpürgeciler Sitesi’ne giden Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kapalı Pazar Yeri ile ilgili birimler ile incelemelerde bulundu.
20 dönümlük arazi üzerinde incelemelerde bulunduktan sonra açıklama yapan Başkan Kesimoğlu, Kapalı Pazar Yeri’nin yapımı için sağlam adımlar ile ilerlediklerini söyledi. Başkan Kesimoğlu,"Kapalı Pazar Yeri’ni Kırklareli’ne kazandırma kararlılığı içerisindeyiz. Çalışmalarımız bu konu üzerinde yoğunlaştı. Sağlam adımlarla çalışmalarımız sürüyor. Kırklareli’nin hak ettiği, Kırklareli halkımıza yakışan bir yer inşa edeceğiz. Amacımız, vatandaşlarımızın rahatça kullanabileceği bir pazar yeri yapmak. Kapalı Pazar Yerimizi yaparken pazarcılarımızın görüşlerine de başvuracağız. İlerleyen günlerde pazarcı esnaflarımız ile de bir araya geleceğiz" diye konuştu.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 16 Aralık 2019
İmsak 06:16
Güneş 07:45
Öğle 12:41
İkindi 15:07
Akşam 17:28
Yatsı 18:51

Gelişmelerden Haberdar Olun

@