TSO’dan İş Adamı Oğuz Altın’a Plaket

Fotoğraf Altı: Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Selehattin Ekicioğlu, Kırşehir'de Yapılan En Büyük Özel Yatırım Adına İş Adamı Makissos Thermal Spa Hotel'in Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Altın'a Çalişmalarindan Dolayı Plaket Verdi.(plaket)

TSO’dan İş Adamı Oğuz Altın’a Plaket
banner230
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selehattin Ekicioğlu, Kırşehir’de yapılan en büyük özel yatırım adına İş Adamı Makissos Thermal SPA Hotel’in Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Altın’a çalışmalarından dolayı plaket verdi.
Makissos Thermal SPA Hotel’de gerçekleşen plaket töreninde konuşan TSO Başkanı Selehattin Ekicioğlu, Oğuz Altın ile birlikte bu yatırımı Kırşehir’e kazandıranlara teşekkür ettiklerini söyledi. Yapılan yatırım hakkında konuşan Ekicioğlu, "Ankara’da Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılım gösterdiği 8. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurasında bölge ile ilgili taleplerimizi anlattık. Umut ederim ki taleplerimiz yerine gelir hem üniversitemiz hemde Makissos Thermal SPA Hotel için hayati önem taşıyan ’Çevre Yolu’ projesi hayata geçer" dedi.
AK Bayır mevkiinde gerçekleşen plaket törenine Yönetim Kurulu Üyeleri Kenan Yanık, Ahmet Sarı, Meclis Üyeleri Ali Gök ve Tevfik Ekici katıldı. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun İşadamı Oğuz Altın’a plaket takdiminin ardından düzenlenen kokteylle, tören son buldu.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273