MHP’li Adaylardan Lösemili Çocuklar İçin Öz Çekim

Fotoğraf Altı:lösemili Çocuklarin Annelerinin Yaptığı Hediye Satım Standında Mhp'li Adaylar Lösemili Çocuklar İçin Hediye Alarak Öz Çekim Yaptı.(öz_çekim)

MHP’li Adaylardan Lösemili Çocuklar İçin Öz Çekim
banner230
Lösemili çocukların annelerinin yaptığı hediye satım standında MHP’li adaylar lösemili çocuklar için hediye alarak öz çekim yaptı.
Kırşehir’den LÖSEV Vakfına her türlü desteğin verileceğini anlatan MHP İl Başkanı Arif Ekici, "Biz Kırşehirliler olarak hayata tutunmaya çocuklarımıza her türlü katkıyı vermekle sorumluyuz. Bizim için çocuklarımızın geleceği her şeyden önemli yardımlar noktasında da Kırşehir halkının bizler kadar duyarlı olacağını tahmin etmekteyim" dedi.
LÖSEV’in açtığı stantta hediye alan ve aldığı hediyeye tekrar çocuklara bağışlayan MHP Milletvekili adayları Yıldırım Türk ve Mustafa Erkal ise LÖSEV’in faaliyetlerinin kesinlikle göz ardı edilmemesi gerektiğini söyledi. Milletvekili adayları konuşmalarında, "LÖSEV önemli bir görevi ifa etmekte bizlerde insan olarak yaptığınız çalışmaları kesinlikle yadsıyamayız. ’Bir tuğla da siz koyun kampanyanıza destek vermek gerektiğini her zaman söylüyoruz. Belirli günlerde değil daima lösemili çocuklarımızın yanlarında olmamızın bir görev olduğunun bilincinde hareket etmemiz gerekir. Bu nedenle Kırşehir’de açtığınız kampanyanıza destek vermeyi de bir görev addediyoruz" dediler.
Kırşehir’de Cacabey Meydanı’nda toplanan gurup lösemili çocukların anneleri tarafından hazırlanan hediyelerin satışını yaparak anneler gününde lösemili çocukların annelerine katkı sunacak. Stant Kırşehir’de üç gün süre ile açık kalacak.
YORUM EKLE