Kırşehir Belediyesi Mezarlıklarda İlaçlama Ve Temizlik Çalışması Yaptı

Fotoğraf Altı: Kırşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü Tarafından, Bahar Aylarının Gelmesi İle Birlikte Mezarlıklarda İlaçlama Ve Temizlik Çalişmalarina Başladı.(ilaçlama)

Kırşehir Belediyesi Mezarlıklarda İlaçlama Ve Temizlik Çalışması Yaptı
banner230
Kırşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bahar aylarının gelmesi ile birlikte mezarlıklarda ilaçlama ve temizlik çalışmalarına başladı.
Kırşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından, zararlı otlarla mücadele için Kırşehir genelinde mezarlıklarda temizlik çalışmaları başlatıldı. Başlatılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Bilindiği gibi mezarlarımıza sürekli ziyaretçiler gelmektedir. Özellikle bahar ve yaz aylarında mezarlıklar arasında yetişen zararlı otlar çevre kirliliğine neden olduğu gibi mezarlıklarda yangın çıkması, haşerelerin çoğalmasına neden olmaktadır. Bu olumsuzlukları önlemek, mezarlıklarımızın temiz bir ortamda kalmasını sağlamak ve halkımızın mezarlıklarda ziyaretlerini rahat bir ortamda yapmalarını sağlamak için böyle bir çalışmayı yapıyoruz. Ölülerimize hürmetten mezarlıklarımıza ayrı bir önem veriyoruz” dedi.
YORUM EKLE